Наш телефон:

Основно образовање и васпитање деце

Позовите нас како бисте сазнали све о нашој школи и специфичностима образовања и васпитања у сеоској средини...

Ђура Јакшић

Знање је тек онда знање кад је стечено напором властите мисли, а не памћењем. - Лав Николајевич Толстој

Безбедност на првом месту

Свим запосленим радницима школе је безбедност ученика на првом месту. Трудимо се да обезбедимо безбедно и сигурно окружење за све у школи.

Facebook страница

На нашој Facebook страници објављујемо важне догађаје у нашој школи и учењу. ПОСЕТИТЕ НАС !

Наставни кадар

У нашој школи ради високостручни кадар. Чак 94% наставника има лиценцу за наставника. Немамо нестручне кадрове у школи.

Издвојена одељења

Наша школа територијално гравитира на западном делу града Лесковца. Обухвата чак 12 села. Поред матичне школе има и пет издвојених одељења:

Ученик генерације
Успех на такмичењима